EFFECT NEOPERMIN+ 1 kg

SOLTEX-proszek.jpg
  • nowość
Dostępność: brak towaru
Cena: 42,70 zł 42.70
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 8F4D-66687

Opis

Opis produktu: Kontaktowy środek owadobójczy w postaci proszku przeznaczony do zwalczania owadów biegających takich jak mrówki, karaluchy oraz owadów latających takich jak muchy, bytujących w domu, w pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych (szatnie, umywalnie, ustępy, palarnie, itp.) oraz wokół budynków. Produkt wykazuje działanie w ciągu 24 godzin. Produkt jest przeznaczony do stosowania zarówno na powierzchniach gładkich oraz porowatych.

 Dawkowanie:

  • Stosować: 1 - 2 g na m2
  • Bezpośrednio na gniazdo stosować: 7,5 g na m2

 Sposób użycia: Produkt posypać przy krawędziach ścian oraz w kątach pomieszczeń, w miejscach, gdzie przebywają owady. Pomieszczenie, w którym będzie wykonywany zabieg należy odpowiednio przygotować:

  • zabezpieczyć przed dostępem dzieci i zwierząt
  • zabezpieczyć akwaria i terraria, artykuły spożywcze oraz wszelkie przedmioty codziennego użytku

Produkt posiada właściwości owadobójcze pod warunkiem, że nie zostanie usunięty z miejsca jego zastosowania (np. niesprzyjające warunki atmosferyczne). W przypadku usunięcia produktu z miejsca zastosowania zabieg należy powtórzyć. Po wykonanym zabiegu powierzchnie, które mogą się kontaktować z żywnością zmyć wodą. Nie wdychać pyłów. Produkt przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu w temperaturze pokojowej.

Substancja czynna: permetryna 0,5%

Zawartość opakowania: 1 kg

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl