Regulamin

Regulamin - Warunki sprzedaży

Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem "www.hruzewicz.pl" jest :

 • firma "Centrus" Centrum Usług Sanitarnych DDD, Bogdan Hruzewicz
 • ul. Stadionowa 9, 20-405 Lublin

Kontakt

 • Tel. 514 482 770
 • E-MAIL: sklep@hruzewicz.pl

SKŁADANIE ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienia towaru przyjmowane są przez stronę internetowa hruzewicz.pl przez 24h/dobę 7dni w tygodniu. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, zaznaczenie wybranej formy dostawy i płatności oraz wysłanie tak wypełnionego zamówienia poprzez panel zakupów.
 2. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku gdy, błędnie zostanie wypełniony formularz zamówienia , kupujący nie przeleje wymaganej kwoty na konto sprzedającego we wskazanym terminie (przy płatności przelewem) oraz przesyłka nie zostanie odebrana od kuriera.
 3. Produkty przedstawione na zdjęciach mogą różnić się od otrzymanych w przesyłce. Różnice mogą wynikać z np: wprowadzenia nowych opakowań przez producenta, zmian ilościowych zawartości opakowań, braku produktów promocyjnych itp.
 4. Ceny podane przez sprzedającego wyrażone są w PLN, są cenami brutto (zawierają należny podatek VAT). Zamawiający każdorazowo przy wysyłce otrzymuje paragon. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT, należy przy składaniu zamówienia zaznaczyć opcję "Faktura VAT" Klient każdorazowo zgadza się na wystawienie faktury VAT bez podpisu.
 5. W przypadku niedostępności towaru w magazynie i u dostawców sklepu zamawiający jest o tym informowany i może podjąć decyzję o częściowej realizacji, wydłużeniu oczekiwania, ma również prawo do rezygnacji z zamówienia.
 6. Kupujący ma możliwość zrezygnowania z zakupów na każdym etapie składania zamówienia.

Realizacja i koszty zamówienia.

 1. Czas realizacji zamówienia (do momentu wysyłki) to 1-5 dni roboczych Czas ten zależy od dostępności towaru w magazynie, hurtowni lub u producenta. W przypadku braku towaru lub przedłużenia czasu realizacji zamówienia poinformujemy o tym mailowo lub telefonicznie.
 2. Czas dostawy zamówienia jest uzależniony od wybranego rodzaju przesyłki.
 3. W przypadku płatności przelewem czas otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 4. Przesyłki wysyłamy w dni robocze od poniedziałku do piątku.

PŁATNOŚCI

Akceptujemy następujące formy płatności

 • Przelew bankowy:

Numer rachunku: 37 1020 3150 0000 3302 0003 7879

Nazwa : Centrus, Centrum Usług Sanitarnych DDD, Bogdan Hruzewicz

Adres: ul. Stadionowa 9, 20-405 Lublin

W tytule płatności należy podać numer zamówienia, który wyświetli się po zatwierdzeniu zamówienia, oraz zostanie on wysłany jako potwierdzenie na wskazany adres email.

 • Pobranie

Klient dokonuje zapłaty kurierowi przy odbiorze przesyłki.  Odbiór osobisty:

 • z przedpłatą na nr rachunku bankowego firmy
 • płatność przy odbiorze

GWARANCJE I REKLAMACJE

 1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone do sprzedaży na rynek polski.
 2. Prosimy o sprawdzenie w obecności kuriera stanu dostarczonej Państwu przesyłki. Jeżeli opakowanie lub zawarty w niej towar jest wyraźnie uszkodzony prosimy jej nie przyjmować i wypełnić protokół szkody w obecności kuriera.
 3. W przypadku reklamacji towaru, kupujący wysyła towar na własny koszt z pisemnym opisem wady towaru wraz  z dołączonym paragonem lub fakturą VAT. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji koszt ten zostanie mu zwrócony na wskazane konto bankowe.
 4. Uszkodzenia mechaniczne wynikające z nieprawidłowego użytkowania nie podlegają zwrotowi.

USTAWOWE PRAWO ODSTĄPIENIA

 1. Klient będący konsumentem, dokonujący zakupu na odległość posiada ustawowe prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru bez podania przyczyny i ponoszenia kosztów.
 2. Termin do odstąpienia od umowy sprzedaży towarów wygasa po upływie 14 dni od dnia od otrzymania przesyłki z zamówionym towarem.
 3. W celu odstąpienia klient przesyła odstąpienie w formie wiadomości mailowej na adres mailowy wskazany na wstępie regulaminu.
 4. W terminie 7 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy klient dokonuje zwrotu towaru. Koszty zwrotu towaru ponosi klient.
 5. Zwrot środków następuje w terminie 14 dni liczonych od dnia zwrotu towaru. Zwrot środków następuje na rachunek bankowy wskazany w oświadczeniu o odstąpieniu.
 6. Towar nie może nosić śladów używania.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 1. Klienci naszego sklepu mają zagwarantowaną pełną ochronę danych osobowych zgodnie z obowiązującym prawem (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) oraz wykorzystywaniem tych danych wyłącznie w celach informacyjnych i realizacji zamówienia.
 2. Dane osobowe, podane w przy składaniu zamówienia (imię, nazwisko, adres dostawy), będą przetwarzane przez Zleceniobiorcę na podstawie zgody osoby, której dotyczą (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) w celu zawarcia i wykonania niniejszej umowy oraz przez okres jej trwania.
 3. Zleceniodawca posiada prawo do wglądu w swoje dane w celu ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zleceniodawca posiada prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Brak podania danych lub cofnięcie zgody, będzie skutkowało niemożliwością wykonania Umowy. Zleceniodawcy przysługuje prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 4. Dane osobowe nie będą przekazywane odbiorcom danych, jak również nie będą przekazywane do państw trzecich i organizacji międzynarodowych, jak również nie będą przetwarzane w sposób automatyzowany oraz nie będą podlegały profilowaniu.
 5. Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądaniem zaprzestania ich przetwarzania.

Postanowienia końcowe

 1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem mają zastosowanie przepisy Ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną z późniejszymi zmianami, przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne powszechnie obowiązujące normy prawne.
 2. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl