O firmie

Historia firmy

Firma Centrus powstała w Lublinie w 1989 roku. Od początku zajmujemy się usługami dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Wyspecjalizowaliśmy się w tego typu zabiegach oraz zgromadziliśmy dużo wiedzy i doświadczeń związanych z działaniem na rynku DDD. Wraz z rozwojem firmy zakres usług został rozszerzony, między innymi ze względu na coraz większy wymóg zapewnienia jak najlepszej ochrony sanitarnej budynków. Obecnie zajmujemy się wdrażaniem systemów zabezpieczeń przed szkodnikami, w ramach GHP-GMP (Dobrej Praktyki Higienicznej), zgodnie z nowymi wymaganiami sanitarnymi oraz cały system kontroli i obsługi systemu HACCP zgodnie z jego zasadami, łącznie z wprowadzeniem pełnej dokumentacji. Oferujemy stały nadzór sanitarny nad obiektem, zabezpieczając go przed szkodnikami i zaopatrujemy w niezbędne produkty myjące i dezynfekujące, by pomóc w utrzymaniu czystości pomieszczeń.

Przeprowadzamy kompleksowe zwalczanie gryzoni, likwidację komarów oraz innych owadów i szkodników, przy użyciu skutecznych i bezpiecznych środków do ich tępienia.

 

Przez wszystkie lata naszej aktywności na lubelskim rynku usług DDD uzyskaliśmy renomę i opinię solidnego fachowca. Swoją działalnością obejmujemy ok. 70% rynku lubelskiego (z całego województwa lubelskiego). Nadzorujemy ponad trzysta obiektów w zakresie obsługi sanitarnej DDD. Współpracę z nami nawiązali między innymi: Zakład Wielobranżowy „Konkret”, Zakład Wielobranżowy „Lub-Kom”, Stowarzyszenie Sklepów „Razem”, Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Kraśniku, Hotel „Europa”, Szpitale w Dęblinie oraz w Opolu Lubelskim, S.M. „Czechów”, S.M. „Czuby”, a także wiele innych firm, sklepów, restauracji i barów.

Od wielu lat należymy do Polskiego Stowarzyszeniu Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji i dbamy o rozwój kompetencji naszych pracowników, rzetelnie szkoląc ich w zakresie ich obowiązków i wykonywanych przez nas usług. Uczestniczyliśmy w wielu szkoleniach, między innymi na temat diagnostyki insektów i drobnoustrojów chorobotwórczych oraz sposobów ich zwalczania; ochrony przed szkodnikami na podstawie normy PN-EN 16636:2015. Posiadamy certyfikaty w zakresie zapewnienia jakości zdrowej żywności, w tym certyfikat Pełnomocnika ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności.

W nasz zakres usług wchodzą także: mycie i dezynfekcja zsypów oraz montaż odstraszaczy przeciw ptakom (chodzi tu głównie o gołębie, które zanieczyszczają i oszpecają odchodami elewacje budynków). Pomagamy w zachowaniu czystości pomieszczeń, wykonując zabieg ozonowania, który jest nowoczesną i ekologiczną metodą dezynfekcji, a także usuwania brzydkich, intensywnych zapachów w pomieszczeniach zamkniętych.

Nowością w naszych usługach są zabiegi z użyciem myjni parowej, która wykorzystuje najnowocześniejszą technologię i niezwykle skutecznie usuwa brud, tłuszcz, bakterie, grzyby oraz patogeny i mikroorganizmy, zostawiając przestrzeń po zabiegu, niemal sterylnie czystą. Bardzo dobrze sprawdzają się też w zabiegach mycia zsypów oraz kontenerów na odpady śmieciowe. Myjnie parowe mają wiele zastosowań i mogą być wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach, ale też do odchwaszczania chodników, kostki czy czyszczenia elewacji. Pracujemy na myjniach spalinowych, które są energooszczędne i przy tym skuteczne oraz przyjazne dla środowiska, ponieważ nie generują ścieków.

Prowadzimy także sprzedaż sprawdzonych i skutecznych preparatów do dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji. Możecie zakupić je Państwo w naszym sklepie online lub w sklepie stacjonarnym przy ulicy 1-go Maja 19 w Lublinie. Mamy w ofercie szereg profesjonalnych preparatów na gryzonie i owady, które są bezpieczne w użyciu, a także przeznaczone do samodzielnego stosowania produkty myjące i dezynfekujące. Spełniają one wymogi przepisów sanitarnych i mogą być używane we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej lub firmach zajmujących się przetwórstwem spożywczym, barach, restauracjach, hotelach itp. Wszystkie środki są zatwierdzone przez Ministra Zdrowia i posiadają atesty oraz pozwolenia na ich obrót.

Doskonale wyposażony sklep internetowy i stacjonarny

Walka z gryzoniami i owadami, nie należy do łatwych, zwłaszcza jeśli nie znamy skutecznych metod i preparatów, które pozwolą nam szybko, pozbyć się problemu. Przez lata, zgłębialiśmy tajniki walki z insektami, teraz wspieramy naszych klientów, na etapie wyboru odpowiednich produktów lub sposobów, dzięki którym ich problem zniknie. W naszym sklepie znajdują się wyselekcjonowane produkty, które pozwolą Ci samodzielnie, pozbyć się uciążliwych stworzeń. Wszystkie środki, są bezpieczne i dopuszczone do stosowania w miejscach publicznych. Znajdziesz u nas: preparaty do zwalczania: gryzoni – granulaty, kostki, pasty, żywołapki na gryzonie, lepy na gryzonie, lepy na owady, płyny i żele na owady, żele, granulaty na mrówki, preparaty do dezynfekcji do stosowania w branży spożywczej / przetwórstwa spożywczego, mydło dezynfekujące, płyny i pułapki na muchy, osy itp.

 

Certyfikaty

            

 

Nasza firma należy do Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji, Deratyzacji.

 

Partnerzy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl